Loading...
Pitný režim s Royal Water 2019-09-20T12:27:25+00:00

PITNÝ REŽIM S ROYAL WATER – JAK SI VYPOČÍTAT OPTIMÁLNÍ PITNÝ REŽIM:

Úvod / Pitný režim

1. Koeficient 0,034 vynásobte svou aktuální váhou těla. Výsledek je množství litrů čisté vody, kterou byste měli přijmout během dne (např.: na 100 kg × 0,034 = 3,4 l vody). Pokud jste vystaveni vyšším teplotám jako například v sauně a pod., nebo intenzivně cvičíte, případně máte fyzicky namáhavou práci, jste nemocní nebo máte nadváhu, je potřeba toto množství navýšit (káva, mléko a pod. se do pitného režimu nepočítají).

2. Od 7 let a více pít alkalické ionizované vody Royal Water (s pH 9,3 nebo 8,5) do prvních 2/3 dne (cca do 17:00 –18:00 hodin podle denního režimu) a potom poslední 3/3 dne, tedy navečer, pít minerální nebo dětskou minerální vodu Royal Water (s pH 7,4). Tyto vody mají vyšší obsah kyseliny křemičité (H2SiO3), optimální poměr vápníku a hořčíku 2:1, sodíku a draslíku 5:2 a dalších minerálů.

Do první poloviny dne se snažit vypít 2/3 z denního pitného režimu (není to však podmínkou).

Po probuzení na lačno vypít cca 0,4–0,5 l vody, pokud nedokážete naráz, můžete i s rozestupem několika minut na 2–3× podle vašich schopností (např.: 2 dcl – 2 dcl – 1 dcl).

Royal Water doporučujeme pít nejpozději 30–45 minut před jídlem (snídaně, oběd, večeře) a nejdřív 30–45 min. po jídle (snídaně, oběd, večeře a pod.).

Tento pitný režim je vhodný i pro těhotné a kojící matky.

3. Od 3 do 7 let pít alkalické ionizované vody Royal Water (s pH 8,5) do 1/3 dne (cca do 12:00–13:00 hodin podle denního režimu) a potom poslední 2/3 dne, tedy odpoledne a večer, pít minerální nebo dětskou minerální vodu Royal Water (s pH 7,4).

4. Od 0 do 3 let pít během celého dne dětskou minerální vodu Royal Water (s pH 7,4).

5. Po změně a úpravě pitného režimu s Royal Water se čištění těla a buněk může projevit výrazně zbarvenou a aromatickou močí. Po prvotní fázi čištění organismu však tento „efekt“ odezní a moč bude zbarvená přirozeně a bez zápachu. V případě, kdy bylo vaše tělo výrazně zanesené, může dojít při čištění ke krátkodobým očistným projevům jako je např. bolest hlavy, řídká stolice, které v průběhu krátké doby odezní.

6. Na zvyšování záporného ORP (oxidačně-redukčního potenciálu), protože tato hodnota se nedá stabilizovat, doporučujeme používat hydrogenerátor – „Royal hydrogen booster“ (zakoupíte u nás v e-shopu), ale pouze na zvýšení efektivity vody Royal Water. Všechny ostatní hodnoty obsažené v Royal Water jsou stabilní. Hydrogenerátor, který vytváří molekulární vodík (H2), zvýší benefit vody díky zápornému ORP a přítomnosti molekulárního vodíku, který napomáhá odbourávat volné radikály. Všechny naše typy vod jsou vhodné na úpravu hydrogenerátorem a vyhovují nejvyšším kritériím.

7. Dovolujeme si vás upozornit, že byste měli používat výlučně hydrogenerátor nejvyšší kvality, který nekontaminuje používanou vodu např. ozonem, chlorem, manganem a pod. Hlavice by měla být „alespoň“ potažena vrstvou platiny.

S hydrogenerátorem se nesmí upravovat vody s vysokým obsahem minerálů, soli, chlóru, s obsahom antibiotík, hormónů, dusičnanů a pod… Hydrogenerátor je vhodné používat jen s vodami nejvyšší kvality, čistoty a bonity!